Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Proč si ho pořídit?

Proč si pořídit anální kolík?

 

Důvodů se najde opravdu mnoho pro začátečníky, je určitě vhodné se držet při zemi a vyzkoušet ty menší anální kolíky na materiálu, až tak nezáleží. V použití análního kolíku se meze nekladou, záleží jen na vás a na vaši fantazii, určitě je vhodný například k prvnímu análnímu styku, kdy dobře poslouží k uvolnění svěračů a roztáhne tak anální otvor po vniknutí penisu, další použití může byt pouze k dráždění análního otvoru, jelikož u konečníku je mnoho nervových zakončení a jeho stimulace je tak velmi příjemná, pro tuto činnost jsou vhodné i vibrační, či vroubkované anální kolíky. Jak už jsme podotknuli, anální kolíky jsou vhodné jak pro ženy, tak i pro muže a vězte, že ani muži nezaostávají. Využití u mužů je jasné a to masáž a dráždění prostaty přímo s využitím análního kolíku, jelikož se prostata nachází blízko konečníku.

Možná vám to může připadat nechutné, ale ani možná netušíte, kolik mužů tato praktika velmi dobře stimuluje a vzrušuje, ale mnozí se stydí a nevědí, oč přicházejí a taky se často bojí svěřit se svým partnerkám, jelikož by je pak mohli považovat za homosexuály, avšak pravda je často jinde, buď mají velkou fantazii, nebo chtějí po letech vztahu jenom zkusit něco jiného a experimentovat, anální kolík se tak k tomuto experimentu výtečně hodí.

U žen je využití jasné, mnoho žen anální sex vzrušuje a použitím análního kolíku se vzruší ještě více, vhodné je například zkombinovat pohlavní styk s análním kolíkem, kdy anální kolík necháte zasunut uvnitř konečníku a pokračujete ve vaginálním styku. Anální kolík je pro anální hrátky také bezpečný, jeho úchytka, či patka a ta zabrání celému proniknutí této pomůcky do konečníku. Erotický kolík by se tak mohl stát velmi kvalitní erotickou pomůckou pro váš milostný život.


Diskuse (2 komentáře)

Franta, (20. 06. 2011 06:09) Reagovat
Doufam, že nám vylepší sexuální život :-) Jdu si ho pořídit
Denisa, (20. 03. 2013 09:05) Reagovat
Tak každá hračka si myslím, že vylepší sexuální život. Nejlepší jsou takové hračky, se kterými si hrajeme s partnerem společně. Mezině anální kolík bez pochyby patří.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty