Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kolík Vito: Pro lepší anální hrátky

Anální kolík Vito: Pro lepší anální hrátky

 

Máte rádi dráždění zadečku? Pak by vám neměl doma chybět anální kolík. Ještě žádný nemáte? Je na čase si ho pořídit. Oblíbeným je například anální kolík Vito.

 

O análních kolících

Anální kolík představuje základní pomůcku určenou pro anální hrátky. Hodí se na přípravu na anální sex, ale také ho můžete použít při samotném sexu. Pro mnohé ženy je velmi stimulující dráždění vagíny a zadečku najednou. Vhodný je samozřejmě i při masturbaci.


Anální kolíky jsou kratší než dilda a vibrátory. Tvary jsou různé. Vždy však mají zploštělé dno, které zabraňuje tomu, aby anální kolík celý vklouzl do konečníku.
Nabídka anální kolíků je velká. Najdete je v různých tvarech a velikostech. Stačí si jen vybrat takový, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Konkrétní použití análního kolíku je jen na vás. Při jeho používání je nejdůležitější uvolněnost a dostatek lubrikačního gelu.


Anální kolík Vito


Oblíbeným análním kolíkem je Vito. Zákaznicím se na něm líbí jeho zajímavý a neobvyklý design, ale také multifunkční využití. Slouží k análnímu i vaginálnímu uspokojení. Ocení ho i muži. Je vhodný na dráždění prostaty. Anální kolík Vito je vyrobený ze silikonu, což je velmi kvalitní a příjemný materiál. Jde o nejlepší materiál, který je používaný na výrobu sexuálních pomůcek.
Anální kolík se vyznačuje svou pružností, ohebností a hygienickou nezávadností. Velmi rychle se zahřejte na teplotu těla, kterou udržuje. Potěší vás i jeho snadná údržba.
Při použití tohoto anální kolíku vždy volte lubrikační gely na vodní bázi. Olejové přípravky by mohly poškodit jemný silikon.
Celková délka je 12,5 cm. Délka stopky činí 6,4 cm a průměr kolíku je 3 cm. Užijte si i vy více rozkoše při análních hrátkách.

 
 
                         

 


Diskuse (14 komentářů)

ALENA, (23. 02. 2012 08:56) Reagovat
Tenhle anální kolík se mi líbí. Líbí se mi na něm, že vypadá jinak než typické anální kolíky. Asi si ho pořídím. Nemusím moc anální sex, ale anální dráždění mám ráda.
KRISTÝ, (01. 03. 2012 08:32) Reagovat
Tak třeba ještě k análnímu sexu dojdeš. Já také ze začátku provozovala jen anální dráždění, ale postupně jsem měla větší a větší chuť na anální sex a je to pecka. Zvlášť když člověk k tomu dospěje takhle postupně.
KATKA, (14. 03. 2012 16:34) Reagovat
Já jsem taky si musela k análnímu sexu dojít...Zezačátku jsem si nedokázala představit, že bych ho dělala, ale ono to záleží i na parnterovi, kterého člověk má. Dříve jsem měla chlapy, který buď o tom nemluvili a nebo přemlouvali, a to jsem se spíš víc zatvrzovala.
IVANA, (23. 04. 2012 08:16) Reagovat
Tenhle anální kolík vypadá luxusně. Na anální hrátky nedám dopustit, mám doma několik hraček a hledám ještě něco zajímavého, neotřelého, co by přineslo více vzrušení...
SÁRA, (29. 05. 2012 04:59) Reagovat
Je zajímavý a má pěknou barvu. Mám ráda hezké erotické hračky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty