Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kolík: Pomůcka pro každého milovníka análních hrátek

Anální kolík: Pomůcka pro každého milovníka análních hrátek

 

Jste příznivcem análního sexu? Na trhu je mnoho pomůcek, které vám umožní maximálně si ho užít. Oblíbené jsou především anální kolíky, které se vyrábí v různých provedeních.

O análním kolíku

Anální kolík představuje nejznámější a nejrozšířenější pomůcku určenou k análním hrátkám. Je vhodný na předehru před análním stykem, ale také se používá během sexu a je vhodný i pro masturbaci.
 
 
  

 

 

Anální kolík je podobný dildu. Na rozdíl od něj však má rozšířenou spodní část, která zabraňuje vklouznutí kolíku do análu. Máme více druhů análních kolíků. Nejčastějšími jsou vibrační, nevibrační a nafukovací.
Anální kolíky jsou určené pro muže i ženy. Zkrátka pro všechny, kterým je příjemné anální dráždění. Do análního otvoru se zavádí s pomocí lubrikačního gelu.

Anální kolík střední

 

Hledáte nějaký anální kolík typického tvaru ve střední velikosti? Pak vám bude vyhovovat anální kolík střední 14x4 cm.

 

Je mírně ohebný a je z měkkého kvalitního materiálu. Jde o středně pružný gel, který dobře drží tvar. Celkovou kvalitu análního kolíku vám zaručuje oblíbený a známý výrobce DocJohnson USA. Anální kolík neobsahuje škodlivé ftaláty. Je z antibakteriálního materiálu Sil-A-gel.
Tvar análního kolíku je kónický a má širší základnu umožňující lepší uchopení. Směrem vzhůru se zužuje a je zakončený kulatou špičkou.
Před prvním použití anální kolík omyjte teplou vodou s mýdlem a poté si už můžete vychutnávat anální hrátky podle své chuti. Celkově údržba kolíku je velmi jednoduchá. Anální kolík je vodotěsný, takže ho můžete umýt vodou a mýdlem, nejlépe takovým, který je určený k intimní hygieně.


Růžový vibrační kužel The Cone. Erotická pomůcka pro ženy nové generace pro ženy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Diskuse (14 komentářů)

ŠTĚPA, (23. 01. 2012 09:28) Reagovat
Anální kolík je základ, zvlášť když se někdo teprve na anální sex chystá, ale i běžně před análkem...Je to dobrá předehra. A navíc anální kolík moc nestojí.
, (31. 01. 2012 12:06) Reagovat
Já tedy má vcelku ráda anální sex, ale nikdy jsme žádné speciální sexuální pomůcky na něj nepoužívala.
TÝNA, (24. 05. 2012 03:24) Reagovat
S pomůckami jsou anální hrátky mnohem lepší. Já jsem se teprve přes ně dostala k análnímu sexu. Ale tak každý to má jinak. I tak doporučuje zkusit. Análních pomůcek je hodně. Nejde jen o uvedený anální kolík.
Petra, (25. 08. 2012 10:22) Reagovat
Já mám ráda anální dráždění. I doma mám pomůcku. Nejde sice o kolík, ale je určená na anální dráždění, ale třeba do análního sexu bych nešla, alespoň prozatím. baví mě jen lehké dráždění.
Evelína, (25. 04. 2013 06:00) Reagovat
Já to mám také tak. I když nemám doma žádnou speciální pomůcku. Partner mě při sexu dráždí análek prstem. Možná jednou...ale nevím, uvidíme. Partner mě do ničeho netlačí a mě to tak vyhovuje.
Jřina, (27. 02. 2013 09:03) Reagovat
Anální kolík doma mám už dlouho. Rozhlížím se teď po nějakých análních kuličkách. Zatím sem si ještě nevybrala . Je jich víc zajímavých. Spíš uvažuju, kolik do nich dám peněz. Líbí se mi jedny luxusní, ale ještě váhám.
Gabriela, (10. 04. 2013 06:20) Reagovat
Já také budu pravděpodobněji volit nějaký z těch dražších kousků. Ty jsou totiž ze silikonu nebo imitace umělé kůže, a to si myslím, že bude hodně příjemný materiál.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty