Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální sex

Anální sex

Mnozí tvrdí, že tato technika je jen pro homosexuály, nebo pro zvrhlé páry. Většina párů zavrhne anální sex jen z důvodu pocitu nečistoty, nebo dokonce z toho důvodu, že poškozuje zdraví. Nicméně vězte, že když na to jdete správně a máte stálé partnery, tak se není, až tak čeho bát. V dnešním se světě se totiž anální se stává doslova moderní záležitostí. Mnohé heterosexuální páry si ho dopřávají stále více, ba dokonce, už i v porno průmyslu ho vidíte častěji, než tomu bylo před pár lety.

Jako anální pomůcku můžete použít i We-vibe - vibrátor roku!


Diskuse (19 komentářů)

OLDA, (11. 07. 2012 08:23) Reagovat
Každý má na anální sex jiný názor. Já bych to moc neřešil. Kdo chce, ať si to dělá, kdo ne, tak ať to nedělá, a když se v páru sejdou dva s jiným názorem, tak záleží na tom, jak se domluví. Já osobně na análním sexu nevidím nic špatného. Když mám partnerku, které to baví, tak to děláme, ale když to ta holka nechce, tak to taky nějak zvlášť neprožívám.
Fífa, (23. 08. 2012 09:30) Reagovat
Já se právě v minulým vztahu dost zvykl na anální sex a teď mi to hodně chybí. Vím, že když se partnerce do toho nechce, nemůžu ji nutit, ale byl bych rád, kdyby sama změnila názor.
Jiřina, (27. 08. 2012 11:45) Reagovat
Já si třeba dřív myslela, že bych do análního sexu nikdy nešla, ale pak jsem ho jednou zkusila a od té doby na něj nedám dopustit. A takových holek je víc. To, že holka ještě nezkusila anální sex, neznamená, že se k němu nedopracuje.
Štěpa, (27. 09. 2012 13:14) Reagovat
Já jsem ještě anální sex nezkoušela. I bych ho chtěla zkusit, ale s někým, komu důvěřuju a s kým chodím dlouhou dobu. Jenže se mi ve vztazích moc nedaří, takže jsem zatím na někoho takového nenarazila. Tak uvidíme, jak to bude v budoucnu. Určitě ho ale někdy vyzkouším, jestli můj budoucí partner o to bude stát.
Tereza, (18. 10. 2012 09:56) Reagovat
Nejlépe s někým zkušeným, kdo ví jak na to. To je hodně důležitý. O tom, jestli se ti to bude líbit, fakt rozhoduje hodně, s kým to zkusíš.
Miška, (23. 01. 2013 10:30) Reagovat
Právě...nejhorší jsou takoví ty kluci nadopovaný filmy pro dospělí. Mají z nich pocit, že to jde stejně tak snadno jako vaginální sex. Přitom tady je zapotřebí za prvé velmi kvalitní lubrikační gel a za druhé jemnost a jít na to postupně...
Perry, (23. 10. 2012 10:32) Reagovat
Líbí se mi anální sex, ale na druhou stranu ho nevyžaduju, záleží na tý holce. I orálek je fajn a ten dělají holky mnohem radši. Každý podle svého gusta.
Luky, (23. 04. 2013 06:02) Reagovat
Já myslím, že díky osvětě a že se celkově o tom více mluví, tak z té mladší generace provozuje anální sex čím dál více lidí.
Milena, (22. 06. 2013 10:17) Reagovat
Já si spíš myslím, že ho provozují pořád stejně, jen už se za to tolik nestydí jako dřív, ale nevím...asi se najde někdo, kdo o tom nepřemýšlel a články o análním sexu ho nalákaly.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty