Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Co je to anální kolík?

Co je to anální kolík?

Anální kolík je speciální erotická pomůcka, která je navržena tak, aby co nejlépe dráždila řitní otvor a způsobila tak nevídanou rozkoš, nebo může být použita pouze pro přípravu k análnímu sexu, jakožto erotická pomůcka na uvolnění svěračů, před zasunutím samostatného penisu. Anální kolíky mohou používat jak ženy, tak i muži. Ovšem nepleťte si anální kolík s dildem, sice je v mnoha věcech podobný, ale je kratší, od špičky se postupně rozšiřuje a má rozšířenou koncovou část, aby se zabránilo úplnému proniknutí této anální pomůcky do konečníku, z tohoto důvodu se na anální sex doporučují používat spíše anální kolíky, než li dilda.

 

koupit

 

 

 

Anální kolíky jsou vyráběny z různých materiálů, například z latexu, či silikonu a jsou také různě a specificky tvarované, mezi oblíbené taktéž patří skleněné anální kolíky. Co se týká tvarů a velikostí, na trhu s erotickými pomůckami existuje nepřeberné množství různých modelů a druhů análních kolíků, pro začátek jsou nicméně vhodné ty menší a postupem času a zkušeností můžete přecházet na ty větší. Tvar análních kolíků připomíná obrácený trojúhelník zakončený úchytkou, která zabraňuje vniknutí celého kolíku do análního otvoru. Jen velmi zřídka se může anální kolík podobat pohlavnímu orgánu, ale to jsou spíše výjimky, jelikož anální kolík je svým typickým tvarem specifický a originální. Co se týká materiálu, jsou anální kolíky vyráběny z několika druhů, mezi ty nejčastější patří latex, gel, silikon, či sklo. Pokud se tedy odhodláte anální kolík pořídit, měli byste se věnovat i tomu, z čeho je vyroben. Jak u análního kolíku, tak i u ostatních erotických pomůcek je materiál velmi důležitý. Obecně platí, že za kvalitu si připlatíte. Co se týká prvního uvedeného materiálu, tedy latexu, ten je vyráběn buď to přírodně, nebo synteticky. Přírodní latex se vyrábí z kaučukovníku, ze stejného materiálu se dělají například i kondomy, obecně platí, že se latex dokáže velmi dobře přizpůsobit a držet požadovaný tvar. Další látkou, která se používá k výrobě mnoha erotických pomůcek, je silikon. Co se týká gelu, ten je zejména ohebný a je vhodný pro toho, kdo nemá rád silné a pevné materiály. Posledním uvedeným materiálem je sklo, je asi nejméně používané a taky poměrně drahé, ale za to má některé vlastnosti, které u jiných materiálů nenajdete. Skleněný anální kolík můžete například nahřát, či shladit a sklo si výborně uchová teplotu, obecně se také sklo považuje za tvrdý materiál, takže je takřka neohebný.

Druhy análních kolíků

V dnešní době již existuje mnoho druhů análních kolíků a záleží jen na vás, který si vyberete. Na trhu s erotickými pomůckami máte velké množství klasických análních kolíků, které se liší například jen barvou, jsou vyráběny ze speciálního gelu či ze skla a koupíte je za příznivou cenu. Gelové anální kolíky mají řadu výhod a patří k těm nejoblíbenějším, jsou zejména měkké a pružné a díky gelové zakulacené špičce umožňují hladký průnik do análního otvoru, také jsou díky kvalitnímu gelovému materiálu příjemné na dotek a dobře drží tvar. Vyskytují se i vibrační gelové anální kolíky, které jsou ještě lépe vhodné pro samotné dráždění konečníku, jelikož poskytují silné vibrace a zvyšují tak váš prožitek z análního sexu. Pokud vám nevyhovuje hladký povrch gelových, či skleněných análních kolíků nezoufejte, na trhu lze objevit i kolíky s vroubkování a různými oděrky, které jsou vyráběny za účelem ještě zvýšení vašich prožitků. Mezi další tipy análních kolíků patři nafukovací, které se od ostatních análních kolíku poměrně liší, jelikož se za pomocí vzduchového balonku dají nafukovat a tím zvětšovat svou velikost uvnitř análního otvoru.

Vibrátor We-vibe 2 také skvěle uspokojí všechny vaše choutky :-)

koupit

 


Diskuse (13 komentářů)

Sweet, (26. 09. 2012 10:27) Reagovat
Anální kolík byl vůbec první pomůckou, kterou jsem si kdy koupila. Je to jednoduchá, ale praktická pomůcka. Chcete-li začít s análním sexem, doporučuju.
Kateřina, (09. 10. 2012 10:52) Reagovat
Já přemýšlím, jestli zvolit klasický anální kolík nebo nějaké anální kuličky. Co myslíte, že by bylo lepší pro ženu, která teprve nedávno s análním sexem začala?
Erika, (30. 01. 2013 11:09) Reagovat
Anální kuličky jsou super věc. Nedám na ně dopustit. Je jich na výběr hodně, tak se porozhlédněte. Možná si ale kupte i anální kolík - nějaký menší pro začátek. ony nejsou moc drahý - ty obyčejný kolíky.
Simona, (18. 02. 2013 15:32) Reagovat
Asi před měsícem jsem si koupila anální kuličky a je to fakt pecka. Nemyslela jsem si, že anální hrátky mě dokážou takhle rozrajcovat...:)
Sylva, (29. 03. 2013 07:27) Reagovat
Já bych si chtěla pořídit nějakou pomůcku, která by byla nejlepší na dráždění análku během klasického sexu. Na to asi ty anální kuličky nebudou že? Rozmýšlím se právě mezi análními kuličkami a klasických análním kolíkem.
Ula, (16. 04. 2013 13:59) Reagovat
To asi spíš ten kolík anebo jsou speciální anální vibrátory. To by asi také šlo dobře. Když o tom teď přemýšlím, tak ani nevím, jaký je rozdíl mezi análním kolíkem a análním vibrátorem.
Erzebeth, (17. 06. 2013 06:17) Reagovat
Je v tom rozdíl. Menší na první pohled, ale celkově bych hlavní rozdíl viděla v tom, že anální vibrátor má motůrek způsobující vibrace a anální kolík ne.
bára, (25. 06. 2013 08:13) Reagovat
a máte někdo zkušenost s análním vibrátorem i análním kolíkem, zajímalo by mě, co vám více vyhovuje. Rozmýšlím se a říkám si, že ty vibrace by mohly být hodně vzrušivé, ale nevím...
Inna, (07. 08. 2013 03:50) Reagovat
Záleží na tobě, jestli tě vzrušují vibrace. Já mám doma anální vibrátor, protože vibrace miluju - co se týče zadečku, tak spíš mírnější, ale i tak.:)
Lenka, (21. 01. 2014 10:41) Reagovat
Já myslím, že anální vibrátor musí být skvělej. Nemám ho sice doma, ale když si hraje můj partner s klasickým vibrátorem a občas mi s ním přejede po hrázi a kolem análků, tak je to hodně vzrušující pocit.
Petr, (02. 09. 2013 14:28) Reagovat
Vzrušuje mě představa že mi žena přikáže ho nosit :3 každopádně je to úžasné
Bára, (04. 09. 2014 14:46) Reagovat
Koukám, že análních kolíků je taky více druhů. Myslela jsem, že jsou všechny stejný a maximálně se liší ve velikostech. Mám ráda, když souložíme s partnerem a on mi to ještě dělá análním kolíkem. Je to super.
Danča, (15. 02. 2015 01:27) Reagovat
To je super! Taky miluju při běžném sexu když se mi přítel stará análním kolíkem o prdelku. I při masturbaci anální kolík používám je to super spestření.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty