Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak na to? Anální kolík - jeho použití a příprava

Anální kolík - jeho použití a příprava

Jelikož pro mnoho lidí je anální sex či anální hrátky tabu a tím spíš by anální kolík nikdy nepoužili, jelikož tito lidé v mnoha případech zavrhují něco, jen z důvodu jejich konzervativního způsobu myšlení. Pokud však patříte mezi ty, kteří se nebojí experimentovat a minimálně to zkusit, určitě čtěte dále.

Pokud jste se tedy konečně odhodlali a zbavili jste se předsudků, určitě vás zajímá, na co všechno lze anální kolík využít a jak vůbec s análním kolíkem začít. Určitě je vhodné se na použití análního kolíku dobře připravit a rozhodně byste se neměli do ničeho nutit, při samotném používaní byste se měli stoprocentně uvolnit a v žádném případě nemyslet na nějakou bolest.

V prvé řadě byste si měli sehnat s, vhodné jsou i ty antibakteriální, bez lubrikantů se do toho raděj ani nepouštějte, jelikož anální otvor nemá žádný přirozený způsob zvlhčení a to by vás pak mohlo pěkně bolet, použití lubrikantů má také další výhody, než je jen šetrné a bezbolestné zavedení análního kolíku do konečníku, další výhoda je například u gelových análních kolíkům, které mají pórovitý povrch v tom, že lubrikant na jejich povrchu vytvoří ochrannou vrstvu, která zachytí nebezpečné bakterie a po použití se dá bezpečně smít a vyčistit. Některé lubrikanty například i krásně voní, takže jejich použití je o to příjemnější. Dalším důležitým pravidlem je také hygiena, pokud se vaše partnerka zatím necítí na klystýr, je vhodné se minimálně před použitím análního kolíku vyprázdnit a dodržet intimní hygienu. Po použití análního kolíku v řitním otvoru ho musíte dobře očistit a v žádném případě ho hned nezasouvejte do pochvy, jelikož na něm můžou být obsazeny různé nebezpečné bakterie.


Diskuse (2 komentáře)

zdenek, (15. 04. 2012 15:51) Reagovat
Prosím o radu. Prožiji při použití análního sexu také orgasmus? Děkuji za odpověď.
tomáš..., (23. 04. 2017 20:06) Reagovat
ano, pokud jej provedete správně tak ano. má přítelkyně je z toho unešená
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty