Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Další pomůcky

Další anální pomůcky

Různé anální pomůcky se dnes již běžně dají sehnat ve většině sexshopů. Mezi anální pomůcky patří mnoho druhů erotických pomůcek, jsou různé tvarované a různě velké, patří sem například dilda, anální kolíky, anální kuličky a další. Kromě análních kolíků, jsou také výborné i anální kuličky. Těchto několik kuliček je pevně připevněno za sebou, a každá kulička je většinou jinak velká. Samozřejmě i u kuliček platí, že za kvalitu si připlatíte, jsou totiž vyráběny stejně jako anální kolíky z různých materiálů, například z latexu, či silikonu.

Samozřejmě záleží jen na vás, které si vyberete, pro ty náročnější, kteří mají rádi hrátky ve vodě, existují i vodotěsné anální kuličky. Tyto kuličky jsou také dostatečně pevné na to, aby se zabránilo jejich přetržení, a také si dobře drží tvar. Nebylo by je, totiž snadné vydělat, kdyby uvízly ve střevě. Mezi další anální pomůcky také patří anální vibrátory, které jsou oproti klasickým vibrátorům menší a také disponují užší špičkou a stejně jako anální kolíky jsou rozšířené hlavně na konci, aby se zabránilo jejich uvíznutí v zadečku. Díky vibracím mají navíc jednu výhodu a to tu, že jejich vibrace vás dokážou ještě více stimulovat a vzrušovat.

 

Nafukovací anální kolíky

Tyto kolíky se od těch klasických liší tím, že jsou hadičkou pevně připojeny k vzduchovému balónku a po jeho stisknutí se anální kolík začne pomalu naplňovat vzduchem a tím se zvětšovat, každé další stisknutí balónku anální nafukovací kolík ještě více zvětší. Ovšem dávejte pozor, ať ho nepřefoukáte, každý by měl znát svou míru, rozhodně by nemělo nafukování takového análního kolíku nikdy bolet, ale pouze vzrušovat, proto buďte opatrní. Některé nafukovací anální kolíky jsou navíce ještě spojeny i s vibrátory, které umocní další vzrušení. Pro mnoho lidí se tak stává takové naplnění konečníku velmi vzrušující, jelikož se zde nachází mnohé nervová zakončení, která tento vzrušující pocit zapříčiní.

Například muži používají tyto nafukovací kolíky hlavně kvůli tomu, že po jejich nafouknutí cítí tlak v oblasti prostaty, což většinu mužů velmi vzrušuje. Ženy mají zase rády pocit naplnění. Některé nafukovací anální kolíky jde také využít ke stimulaci vagíny, pro tyto účely se dokonale hodí i ty spojené s vibrátorem. Pokud se odhodláte si anální nafukovací kolík koupit, je na místě si vyzkoušet i jeho nafouknutí, jelikož některé anální kolíky se nafukují do špatného tvaru. Pokud máte rádi hrátky ve vodě, rozhodně si ověřte, jestli je takový kolík voděodolný.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty