Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kolík vibrační: Pro větší požitek ze sexu

Anální kolík vibrační: Pro větší požitek ze sexu

Užijete si více vzrušivých chvilek díky vibračnímu análnímu kolíku. Vaše anální hrátky dostanou nový rozměr.

Pomůcky na anální sex

Na trhu je mnoho pomůcek na přípravu na anální sex a další anální hrátky. Pojďme si ve stručnosti některé přiblížit:

  • lubrikační gel: Je to pomůcka číslo 1, kterou musíte mít, pokud se chystáte na anální sex. Rektum není přirozeně zvlhčované, a proto byste bez lubrikace mohli citlivou stěnu snadno poškodit.
  • anální kolík: Jde o klasickou pomůcku, která je velmi rozšířená. Vyrábí se z různých materiálů a v různých velikostech. Má rozšířenou patku, která zabraňuje vklouznutí celého análního kolíku do řitního otvoru.


Pro lepší sex s partnerem potřebujete afrodiziaka španělské mušky, macu a ženšen.

 

 

  • anální vibrátor: Můžete si ho vybrat z nepřeberného množství vibrátorů. Mají podobný tvar jako klasické vibrátory s tím rozdílem, že jsou dole rozšířené, aby nevklouzly celé do análu.
  • masážní strojky na prostatu: Umožní prožít mužům zcela jiný orgasmus, který je přirovnávaný k dráždění ženského bodu G. Během masáže prostaty se nemusí stimulovat penis.
  • anální kuličky: Jsou velmi oblíbené. Můžete se jimi perfektně připravit na anální sex. Vyrábí se z různých materiálů, nejčastěji z PVC, plastu, kovu, skla, pryže atd.

 

O vibračním análním kolíku

Představujeme vám vibrační anální kolík, který je vyrobený z měkkého materiálu. Jde o gel. Vyznačuje se svou ohebností špičky.

Dole je pevný, takže drží tvar. Materiál je také velmi příjemný na dotek.

Anální vibrátor má špičku menšího průměru. Špička je zakulacená. Ve střední části se vibrátor rozšiřuje. Je zakončený patkou, která znemožňuje vklouznutí celého vibrátoru do análu.
Oceníte i tichý chod análního vibrátoru. Při zapnutí jsou vibrace slabší a jemně vrní. Zvýšíte-li rychlost, zvýší se i vibrace. Intenzita vibrací je snadno regulovatelná. Napájení zajišťují tři hodinkové baterie.
Pokud máte rádi anální hrátky ve vodě, potěší vás voděodolnost análního kolíku. Anální kolík má jednoduchou údržbu. Umyjete ho pouze pod tekoucí vodou s použitím mýdla. Vhodné je také ošetřit ho speciálním dezinfekčním prostředkem, který je určený k údržbě erotických pomůcek.

 

 

                                    

 


Diskuse (16 komentářů)

WENDY, (29. 08. 2011 09:14) Reagovat
Anální sex si občas s partnerem dopřáváme, ale o žádných sexuálních pomůckách jsme nepřemýšleli, samozřejmě kromě lubrikačního gelu. Bez něj by to asi nešlo.
MARCELA, (10. 10. 2011 09:49) Reagovat
Já mám doma několik análních kolíků. Je to univerzální pomůcka na anální sex a není ani příliš drahá. Používáme ho k přípravě na anální sex a je to super. Někdy mě s ním partner dráždí při souloži do vagína, a to je taky pecka.
JITKA, (24. 10. 2011 09:09) Reagovat
Já nedám dopustit na nafukovací kolíky. Mám ráda ten pocit, jak se ve mě nafukuje a plní mi análek.
VERČA, (13. 04. 2012 09:40) Reagovat
Ten nafukovací kolík jsem nikdy nezkoušela, ale když to tady čtu, tak mě to láká. A to je jen na anální použití? mě by se to spíš líbilo na vaginální použití, ale nevím, jestli by to tedy taky šlo.
Emilie, (27. 06. 2012 08:50) Reagovat
Můj názor je, že při análním sexu jsou různé pomůcky důležitější než u klasického sexu. Mám doma anální kolík a ještě jedno speciální anální dildo a jsem spokojená. Nedokázala bych si anální sex představit bez předehry.
Táňa, (29. 06. 2012 08:29) Reagovat
Anální sex jsem párkrát zkusila a nic moc. Na druhou stranu anální dráždění třeba prstem se mi líbí, takže si také zkusím koupit nějakou pomůcku, ale spíš menší.
Týna, (26. 07. 2012 07:59) Reagovat
Chtěla bych se zeptat, jestli na anální sex používáte nějaký speciální lubrikační gel. My totiž používáme normální, ale někdo mi říkal, že by se měl používat speciální, který je určen na tyto účely.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty