Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kolík: Pomůcka pro každého milovníka análních hrátek

Anální kolík: Pomůcka pro každého milovníka análních hrátek

 

Jste příznivcem análního sexu? Na trhu je mnoho pomůcek, které vám umožní maximálně si ho užít. Oblíbené jsou především anální kolíky, které se vyrábí v různých provedeních.

O análním kolíku

Anální kolík představuje nejznámější a nejrozšířenější pomůcku určenou k análním hrátkám. Je vhodný na předehru před análním stykem, ale také se používá během sexu a je vhodný i pro masturbaci.
 
 
  

 

 

Anální kolík je podobný dildu. Na rozdíl od něj však má rozšířenou spodní část, která zabraňuje vklouznutí kolíku do análu. Máme více druhů análních kolíků. Nejčastějšími jsou vibrační, nevibrační a nafukovací.
Anální kolíky jsou určené pro muže i ženy. Zkrátka pro všechny, kterým je příjemné anální dráždění. Do análního otvoru se zavádí s pomocí lubrikačního gelu.

Anální kolík střední

 

Hledáte nějaký anální kolík typického tvaru ve střední velikosti? Pak vám bude vyhovovat anální kolík střední 14x4 cm.

 

Je mírně ohebný a je z měkkého kvalitního materiálu. Jde o středně pružný gel, který dobře drží tvar. Celkovou kvalitu análního kolíku vám zaručuje oblíbený a známý výrobce DocJohnson USA. Anální kolík neobsahuje škodlivé ftaláty. Je z antibakteriálního materiálu Sil-A-gel.
Tvar análního kolíku je kónický a má širší základnu umožňující lepší uchopení. Směrem vzhůru se zužuje a je zakončený kulatou špičkou.
Před prvním použití anální kolík omyjte teplou vodou s mýdlem a poté si už můžete vychutnávat anální hrátky podle své chuti. Celkově údržba kolíku je velmi jednoduchá. Anální kolík je vodotěsný, takže ho můžete umýt vodou a mýdlem, nejlépe takovým, který je určený k intimní hygieně.


Růžový vibrační kužel The Cone. Erotická pomůcka pro ženy nové generace pro ženy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Diskuse (14 komentářů)

Pavla, (20. 06. 2013 11:31) Reagovat
A je vhodný anální kolík i jako pomůcka při masturbaci? Jde mi především o to, jestli se s ním dobře manipuluje. Díky.
jana, (09. 07. 2013 05:48) Reagovat
ale jo...Já ho tedy při masturbaci nepoužívám, ale myslím, že v tom nebude problém. Díky prodlouženým konci se drží dobře.
Gabča, (10. 09. 2013 08:36) Reagovat
S análním kolíkem si užívám docela často, ale víc při sexu a dráždění než při masturbaci, ale možná je to tím, že mám období, kdy moc nemasturbuju.
Danča, (25. 01. 2015 17:59) Reagovat
Já anální kolík používám při masturbaci a to dost často a hlavně těsně před análním sexem, na masturbaci mam poslední dobou chuť skoro pořád a hrozně mě rajcuje myt při ní anální kolík pěkně v anální dírce, to pak mívám nádherný orgasmus.
Elora, (04. 12. 2013 12:17) Reagovat
Já si nedokážu představit předehru před análním sexem bez análního kolíku. Je to takový postupný. Anální kolík už jsem měla v době, kdy jsem si ještě nebyla jistá, jestli se mi vůbec bude líbit anální sex, ale dopracovali jsme se k němu a jsem zato ráda.
Danča, (25. 01. 2015 17:43) Reagovat
Já anální sex miluji, při masturbaci používám anální kolík dost často a mam ve svém análku moc ráda vibrující anální kolík, vždy jak mam při sexu v prdelce přítelův penis prožívám ty nejúžasnější chvíle nebo když se mi o ni stará pravě análním kolíkem.
Petruli, (04. 02. 2015 13:21) Reagovat
Upps..Ale jaký anální kolík vybrat??? S erotickými pomůckami nemám žádné zkušenosti, ale chtěla jsem s přítelem zkusit anální sex a použít anální kolík jako přípravu na něj, ale vůbec se nevyznám. Nemáte někdo zkušenosti, se kterým by to šlo nejlépe. Také jsem objevila anální kuličky, tak přemýšlím, jestli by to s nimi nebylo lepší.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty