Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kolík vibrační: Pro větší požitek ze sexu

Anální kolík vibrační: Pro větší požitek ze sexu

Užijete si více vzrušivých chvilek díky vibračnímu análnímu kolíku. Vaše anální hrátky dostanou nový rozměr.

Pomůcky na anální sex

Na trhu je mnoho pomůcek na přípravu na anální sex a další anální hrátky. Pojďme si ve stručnosti některé přiblížit:

  • lubrikační gel: Je to pomůcka číslo 1, kterou musíte mít, pokud se chystáte na anální sex. Rektum není přirozeně zvlhčované, a proto byste bez lubrikace mohli citlivou stěnu snadno poškodit.
  • anální kolík: Jde o klasickou pomůcku, která je velmi rozšířená. Vyrábí se z různých materiálů a v různých velikostech. Má rozšířenou patku, která zabraňuje vklouznutí celého análního kolíku do řitního otvoru.


Pro lepší sex s partnerem potřebujete afrodiziaka španělské mušky, macu a ženšen.

 

 

  • anální vibrátor: Můžete si ho vybrat z nepřeberného množství vibrátorů. Mají podobný tvar jako klasické vibrátory s tím rozdílem, že jsou dole rozšířené, aby nevklouzly celé do análu.
  • masážní strojky na prostatu: Umožní prožít mužům zcela jiný orgasmus, který je přirovnávaný k dráždění ženského bodu G. Během masáže prostaty se nemusí stimulovat penis.
  • anální kuličky: Jsou velmi oblíbené. Můžete se jimi perfektně připravit na anální sex. Vyrábí se z různých materiálů, nejčastěji z PVC, plastu, kovu, skla, pryže atd.

 

O vibračním análním kolíku

Představujeme vám vibrační anální kolík, který je vyrobený z měkkého materiálu. Jde o gel. Vyznačuje se svou ohebností špičky.

Dole je pevný, takže drží tvar. Materiál je také velmi příjemný na dotek.

Anální vibrátor má špičku menšího průměru. Špička je zakulacená. Ve střední části se vibrátor rozšiřuje. Je zakončený patkou, která znemožňuje vklouznutí celého vibrátoru do análu.
Oceníte i tichý chod análního vibrátoru. Při zapnutí jsou vibrace slabší a jemně vrní. Zvýšíte-li rychlost, zvýší se i vibrace. Intenzita vibrací je snadno regulovatelná. Napájení zajišťují tři hodinkové baterie.
Pokud máte rádi anální hrátky ve vodě, potěší vás voděodolnost análního kolíku. Anální kolík má jednoduchou údržbu. Umyjete ho pouze pod tekoucí vodou s použitím mýdla. Vhodné je také ošetřit ho speciálním dezinfekčním prostředkem, který je určený k údržbě erotických pomůcek.

 

 

                                    

 


Diskuse (16 komentářů)

Sára, (20. 08. 2012 09:10) Reagovat
A jaký vibrační kolík či jinou erotickou pomůcku byste doporučili někomu, kdo se chystá poprvé na anální sex? Díky
Anča, (29. 01. 2013 07:38) Reagovat
Já jsem začala anální sex bez pomůcek, ale pokud hledáte vhodnou pomůcku, tak já bych dnes, kdybych do toho šla poprvé, volila nafukovací vibrační kolíky. Je na nich dobré, že je zvětšujete postupně podle toho, jak se přizpůsobujete. Myslím, že takovéhle postupné roztahování análku je nejlepší.
Yvon, (31. 01. 2013 19:06) Reagovat
Sice nezačínám s análním sexem, už ho provozuju několik let, ale nafukovací vibrační kolík mohou jen doporučit. Je to hrozně příjemný pocit, když ho postupně nafukujete.
dáša, (22. 02. 2013 13:36) Reagovat
Také jsem si oblíbila nafukovací vibrační kolík. Je to univerzální pomůcka pro anální hrátky - pro začátečníky i pokročilé.:)
Ajka, (31. 05. 2013 08:12) Reagovat
To zní dobře. Zatím jsme s análních hrátek zkoušeli je prstík, ale myslím, že tohle by bylo ideální na přípravu na anální sex. Nedokážu si představit tam strčit něco většího, ale kdyby se to nafouklo až tam...To je dobrá alternativa...
Zdenka, (27. 06. 2013 13:08) Reagovat
A není to nepříjemný? Nějak si to nedokážu představit. I když jsem, co jsem četla různé komentáře lidí, tak si to spíš vychvalujou.
Stázy, (16. 07. 2013 06:50) Reagovat
tak jsem si také objednala svůj první anální kolík. Anální sex jsem zkoušela teprve nedávno a líbilo se mi to, tak jsem na to zvědavá. Asi na přípravu na análek to bude dobrá pomůcka.:)
Romana, (19. 07. 2013 04:52) Reagovat
Anální kolík je jednoduchá, ale účinná erotická pomůcka. Hodí se na přípravu análního sexu, ale mi ho používáme i při klasickém vaginální sexu. Přítel mě souloží a zároveň dráždí análním kolíkem. Je to fakt odvaz.
Teri, (01. 10. 2014 08:13) Reagovat
Určitě, anální kolík je skvělá pomůcka na přípravu na anální sex. Nedokážu si představit, že bych na to šla rovnou bez důkladné přípravy.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty