Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální sex

Anální sex

Mnozí tvrdí, že tato technika je jen pro homosexuály, nebo pro zvrhlé páry. Většina párů zavrhne anální sex jen z důvodu pocitu nečistoty, nebo dokonce z toho důvodu, že poškozuje zdraví. Nicméně vězte, že když na to jdete správně a máte stálé partnery, tak se není, až tak čeho bát. V dnešním se světě se totiž anální se stává doslova moderní záležitostí. Mnohé heterosexuální páry si ho dopřávají stále více, ba dokonce, už i v porno průmyslu ho vidíte častěji, než tomu bylo před pár lety.

Jako anální pomůcku můžete použít i We-vibe - vibrátor roku!


Diskuse (19 komentářů)

Eliáš, (22. 07. 2013 06:47) Reagovat
Nevím tedy, jestli je anální sex tak rozšířený, jak říkáte. Já jsem měl, ne hodně partnerek a několik jich bylo, ale z nich byla ochotná dělat anální sex jen jedna. Ostatním to absolutně nic neříkalo.
Roman, (07. 11. 2013 09:32) Reagovat
Já mám spíš opačnou zkušenost. Málokdy jsem se setkal s tím, že by holce anální sex nic neříkal či ho kategoricky odmítla zkusit. Ale tak je to náhoda. Často mě překvapila kladným přístupem k análu holka, do které bych to neřekl, ale mám i opačnou zkušenost.:)
Tereza, (11. 03. 2014 12:05) Reagovat
Po mě ještě žádný kluk anální sex nechtěl. buď ho nikdo z těch, kterými jsem byla neměl rád, nebo si o to nechtěl říkat. Mé stanovisko je asi takové, že když budu s někým chodit, kdo ho bude chtít, ta klidně do toho půjdu, ale na druhou stranu, zase tolik, abych to navrhovala sama, se mi do toho nechce. Tak uvidíme, jestli mě tahle zkušenost čeká. Teď zrovna nikoho nemám.:)
Monika, (21. 05. 2014 03:29) Reagovat
Tak možná jsi s někým (nebo aspoň s těmi, které análek mají rádi), nebyla dost dlouhou dobu. Já myslím,že většina kluků tohle nenavrhuje hned.
Jitka, (11. 06. 2014 05:13) Reagovat
Anální sex jsem dělala jen jednou a nějak mi to neoslovilo. Ne že by to bylo příjemný, ale že bych z toho byla odvázaná, to taky ne. Možná je to jako se sexem obecně, že postupně je to lepší a lepší, ale já jsem od té doby neměla potřebu to zkoušet znovu a ani partnerovi to nechybí.
Patrička, (06. 08. 2014 09:50) Reagovat
Já dělala anální sex poprvé z bývalým a taky jsem si říkala, že nic moc. Myslela jsem si, že to bylo poprvé a zároveň naposledy, ale pak jsem to zkusila s novým partnerem a bylo to úplně o ničem jiném. Od té doby jsem si to fakt hodně oblíbila.:)
Pavla, (03. 12. 2014 13:56) Reagovat
Tak já jsem třeba v posteli ochotná zkoušet různé věci, ale do análního styku bych nešla. Ne že bych měla předsudky, ať si každý dělá, co chce, ale prostě mě to neláká. Naštěstí zatím ani nikoho, s kým jsem chodila, to nevyžadoval.
Danča, (15. 02. 2015 01:11) Reagovat
Já vždycky začínám s přítelem análním sexem a sem hrozně ráda že mu to nevadí, protože začínat běžným vaginálním mě od té doby co sem zkusila anální sex docela vadí.
Vendy, (05. 03. 2015 12:21) Reagovat
Já to mám tak, že mi jednou za čas anální sex nevadí a beru ho jako příjemný zpestření, ale pokaždé bych ho rozhodně nevyžadovala. Pořád se mi více líbí klasický vaginální.
Anetka, (09. 06. 2015 13:32) Reagovat
Mě se líbí klasický vaginální sex a anální kolik nebo s prstíkem v zadku. to se udělám mnohem rychleji, než když mám jen sex bez toho. I anální sex se mi líbí, ale o musí být vyloženě ta správná nálada.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty