Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připravte se dokonale na anální sex

Připravte se dokonale na anální sex

986b7f6600e3d334c7988820e2515fe0.jpg

Máte rádi anální sex, nebo se na něj teprve chystáte? Anální klystýr není bezpodmínečně nutný, ale mnozí ho před análním sexem volí. Je to jen na vás. 

 

 

 

 

 

Klystýr se používá při mnoha příležitostech. Jde o šetrnou metodu očisty střeva a užívá se už od pradávna. Klystýr nás pročistí a navrátí střevům schopnost zásobovat nás živinami. Kromě toho podpoří naší obranyschopnost. Používá se před porodem při různých nemocech, ale oblíbený je také před análním sexem.


Zkuste sex zezadu - anální sex už vyzkoušely 2/3 žen. Lubrikační gel a anální pomůcky.


A proč před análním sexem používat klystýr? Mnozí odmítají anální sex jen kvůli pocitu, že jde o něco nečistého a nehygienického. Kvůli tomu se nedokáží dostatečně uvolnit.
Použijete-li před análním sexem klystýr, vyčistíte konečník i část tlustého střeva. Máte tedy jistotu, že se s žádnými nečistotami nesetkáte. Někteří uživatelé análního klystýru také popisují příjemné pocity, které při jeho použití pociťují.

Klystýr - anální sprcha

Nabízíme vám klystýr, který má pružnou a ohebnou gumovou manžetu, která představuje utěsnění mezi oběma částmi análního klystýru.
A jak anální klystýr funguje? Je to velmi jednoduché. Stiskem balonku ho naplníte vlažnou vodou, která se poté vstřikuje do análního otvoru. Obsah chvíli podržíte a poté vyprázdníte. Anální sprchu opakujte do té doby, než bude vytékat čistá voda.
Námi nabízený klystýr se hodí nejen před análními hrátkami, ale i před masáží prostaty a je vhodný i k výplachům vagíny.
Po použití klystýru ho omyjte v teplé vodě za použitím mýdla. Poté ho vypláchněte a nechte usušit.

Užijte si anální hrátky bez psychického bloku, který mnozí mají kvůli možným nečistotám.

 

 

 


Diskuse (10 komentářů)

PATRICIE, (29. 08. 2011 09:13) Reagovat
Chtěla jsem se zeptat, jestli používáte někdo anální klystýr před análním sexem. Nikdy jsem ho nepoužívala a anální sex občas provozuju.Máte někdo srovnání, jaké to je, když se anální klystýr používá a když ne? Zajímaly by mě vaše názory.Díky.
PETRA, (15. 12. 2011 08:38) Reagovat
Já anální klystýr nepoužívám. Když jsem začala s análním sexem, tak jsem nevěděla, že něco takového je a teď s tím začínat nechci. Nemám potřebu.
IVANA, (29. 10. 2011 17:48) Reagovat
Já anální klystýr používám. Nejdříve jsem měla obavy, že to bude nepříjemné. Přeci jen klystýr nezní zrovna moc lákavě, ale je to v pohodě. Navíc mám pak z análního sexu mnohem lepší pocit. I když to je možná spíš psychického rázu. Nemyslím si, že by byl aální klystýr úplně nutný. Zezačátku jsme to dělali bez něj a taky to bylo v pohodě.
MONIKA, (18. 05. 2012 10:04) Reagovat
Já ho chci zkusit. jsou nějaké podstatné rozdíly mezi jednotlivými tipy, nebo bude stačit, když si koupím nejlevnější model.
ZUZKA, (25. 05. 2012 06:51) Reagovat
Moniko,já myslím, že funkčně jsou všechny modely stejné a že rozdíl bude v tom, jak se drží. Některé jsou na držení a aplikaci více pohodlné, jiné méně.
Terka, (23. 07. 2012 05:47) Reagovat
Je to tak, jde o pohodlnost při aplikaci. Ono po několika používání chytneš grif, jak na to, ale pokud nemáš zkušenosti, doporučuju zvolit nějaký s pohodlnou aplikací.
Nela, (15. 08. 2012 10:51) Reagovat
Zaujalo mě v článku, že anální sex vyzkoušelo 2/3 žen. Přijde mi to vcelku hodně. Docela chápu, že je rozšířený mezi mladými lidmi, ale myslím, že k tomu příliš starších ročníků nepřistupuje, ale možná se mýlím.
Lenka, (08. 10. 2013 06:04) Reagovat
2/3 žen? To mě tedy taky přijde hodně. Ale kdoví, je to takové téma, o kterém se moc nemluví. I když občas s přáteli mluvím o sexu, tak v obecné rovině a nezacházím do toho, jak to s přítelem děláme.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty