Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kolík Vito: Pro lepší anální hrátky

Anální kolík Vito: Pro lepší anální hrátky

 

Máte rádi dráždění zadečku? Pak by vám neměl doma chybět anální kolík. Ještě žádný nemáte? Je na čase si ho pořídit. Oblíbeným je například anální kolík Vito.

 

O análních kolících

Anální kolík představuje základní pomůcku určenou pro anální hrátky. Hodí se na přípravu na anální sex, ale také ho můžete použít při samotném sexu. Pro mnohé ženy je velmi stimulující dráždění vagíny a zadečku najednou. Vhodný je samozřejmě i při masturbaci.


Anální kolíky jsou kratší než dilda a vibrátory. Tvary jsou různé. Vždy však mají zploštělé dno, které zabraňuje tomu, aby anální kolík celý vklouzl do konečníku.
Nabídka anální kolíků je velká. Najdete je v různých tvarech a velikostech. Stačí si jen vybrat takový, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Konkrétní použití análního kolíku je jen na vás. Při jeho používání je nejdůležitější uvolněnost a dostatek lubrikačního gelu.


Anální kolík Vito


Oblíbeným análním kolíkem je Vito. Zákaznicím se na něm líbí jeho zajímavý a neobvyklý design, ale také multifunkční využití. Slouží k análnímu i vaginálnímu uspokojení. Ocení ho i muži. Je vhodný na dráždění prostaty. Anální kolík Vito je vyrobený ze silikonu, což je velmi kvalitní a příjemný materiál. Jde o nejlepší materiál, který je používaný na výrobu sexuálních pomůcek.
Anální kolík se vyznačuje svou pružností, ohebností a hygienickou nezávadností. Velmi rychle se zahřejte na teplotu těla, kterou udržuje. Potěší vás i jeho snadná údržba.
Při použití tohoto anální kolíku vždy volte lubrikační gely na vodní bázi. Olejové přípravky by mohly poškodit jemný silikon.
Celková délka je 12,5 cm. Délka stopky činí 6,4 cm a průměr kolíku je 3 cm. Užijte si i vy více rozkoše při análních hrátkách.

 
 
                         

 


Diskuse (14 komentářů)

COOL, (05. 06. 2012 08:11) Reagovat
Pořídím ho své partnerce. Sice jsme zatím o análním sexu moc nemluvili, ale občas ji kroužím kolem zadečku při sexu a jsem přesvědčený ,že jí to dělá dobře.
Laura, (20. 07. 2012 06:35) Reagovat
Měla jsem představu klasického análního kolíku. Nevěděla jsem, že ještě existují další anální pomůcky. Odpovídají také tvarově tak, aby je šlo používat jako anální? Podle toho tvaru na obrázku nevím...
Tery, (26. 03. 2013 10:46) Reagovat
Já jsem třeba také anální sex zatím nedělala a nevím, jestli budu, ale prst v zadečku při sexu se mi líbí...
kk, (24. 05. 2013 20:24) Reagovat
To mě se zpočátku také líbil a byl to prví krůček...takhle to začíná. Ale jak u koho, někomu to třeba tak vyhovuje a na análek nepřejde nikdy, je to jen na tobě.
Verča, (29. 04. 2015 17:51) Reagovat
Každý to má jinak. Mě také nevadí, když mi třeba partner prstem dráždí zadeček, ale anální sex je pro mě něco nepředstavitelného. Vůbec mě to neláká a myslím, že ani nebude. Ne že bych byla puritánka, ale tohle zrovna pro mě není.
Dáša, (13. 02. 2014 06:10) Reagovat
je nyny...anální sex jsem ještě nezkoušela, ale určitě se na to taky dostane, když mě to chytne a budu si chtít koupit nějakou dobrou pomůcky na něj, určitě sáhnu po tomhle análním kolíku, myslela jsem, že se vyrábí jen ty jednoduché.
Erika, (01. 12. 2014 05:39) Reagovat
Jak už tu bylo řečeno, určeno se musí této pomůcce nechat, že má pěkný design, což je také důležité, ale není to u erotické hračky to nejdůležitější, ale jestli "funguje tak, jak má", tak je to pecka.
Hanka, (13. 01. 2015 13:10) Reagovat
Jak říkáš, design lákavý to má. Zalíbil se mi na první pohled. Teď ještě koukám na reference, abych si skutečně nevybrala jen kvůli vzhledu (vystavený ho doma mít nebudu), ale i ty reference jsou přívětivé, takže asi do něj půjdu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty