Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kolík Vito: Pro lepší anální hrátky

Anální kolík Vito: Pro lepší anální hrátky

 

Máte rádi dráždění zadečku? Pak by vám neměl doma chybět anální kolík. Ještě žádný nemáte? Je na čase si ho pořídit. Oblíbeným je například anální kolík Vito.

 

O análních kolících

Anální kolík představuje základní pomůcku určenou pro anální hrátky. Hodí se na přípravu na anální sex, ale také ho můžete použít při samotném sexu. Pro mnohé ženy je velmi stimulující dráždění vagíny a zadečku najednou. Vhodný je samozřejmě i při masturbaci.


Anální kolíky jsou kratší než dilda a vibrátory. Tvary jsou různé. Vždy však mají zploštělé dno, které zabraňuje tomu, aby anální kolík celý vklouzl do konečníku.
Nabídka anální kolíků je velká. Najdete je v různých tvarech a velikostech. Stačí si jen vybrat takový, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Konkrétní použití análního kolíku je jen na vás. Při jeho používání je nejdůležitější uvolněnost a dostatek lubrikačního gelu.


Anální kolík Vito


Oblíbeným análním kolíkem je Vito. Zákaznicím se na něm líbí jeho zajímavý a neobvyklý design, ale také multifunkční využití. Slouží k análnímu i vaginálnímu uspokojení. Ocení ho i muži. Je vhodný na dráždění prostaty. Anální kolík Vito je vyrobený ze silikonu, což je velmi kvalitní a příjemný materiál. Jde o nejlepší materiál, který je používaný na výrobu sexuálních pomůcek.
Anální kolík se vyznačuje svou pružností, ohebností a hygienickou nezávadností. Velmi rychle se zahřejte na teplotu těla, kterou udržuje. Potěší vás i jeho snadná údržba.
Při použití tohoto anální kolíku vždy volte lubrikační gely na vodní bázi. Olejové přípravky by mohly poškodit jemný silikon.
Celková délka je 12,5 cm. Délka stopky činí 6,4 cm a průměr kolíku je 3 cm. Užijte si i vy více rozkoše při análních hrátkách.

 
 
                         

 


Diskuse (14 komentářů)

Gábi, (24. 07. 2015 10:54) Reagovat
Tak anální hračky opravdu nepotřebujeme. co se tohoto týče, tak v análku mě stačí jen prst. To mě dokáže ještě více stimulovat při sexu, ale samotný anální sex či nějaké speciální anální pomůcky...To není nic pro mě.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Anální kolík
Kontakty